<12>
سه شنبه 30 فروردین ماه 1390
تبلت سياه BlackBerry با ابعاد ??? در ??? در ?? ميليمتر وزني حدود ??? گرم دارد و اسپيکرهاي استريو، ? گيگابايت رم، پشتيباني از EDGE و GPRS، از ويژگي‌هاي ديگر آن است. اين تبلت‌ها همگي با صفحه نمايش ? اينچي با وضوح ??? در ???? هستند و قرار است برنامه‌هاي چک کردن ايميل، تقويم، و دفترچه تلفن نيز به طور Native در آن‌ها به کار گرفته شود
دوشنبه 23 اسفند ماه 1389
بزرگترين تغييري که در ظاهر به چشم مي‌آيد باريک‌تر شدن آن است. در يک مقايسه ساده، حمل iPad1 مثل اين است که يک مانيتور حجيم را در دست گرفته باشيد اما وقتي که iPad2 را در دست مي‌گيريد مانند آن است که يک زير دستي را در دست گرفته باشيد البته يک نمونه سنگين اش را. کاملاً مشخص است که کاهش قطر از 4.13 ميليمتر به 8.8 ميليمتر يک تفاوت محسوس را به وجود مي آورد.
چهارشنبه 11 اسفند ماه 1389
بزرگراه فناوري , از آنجايي که لپ‌تاپ‌ها از دسته كالاهاي ظريف محسوب مي‌شوند بنابراين در مورد نگهداري و تميز كردن آن‌ها بايد به نكاتي توجه ويژه داشته ‌باشيم تا سلامت آن‌ها حفظ شود...
چهارشنبه 11 اسفند ماه 1389
براي افزايش عمر باتري لپ تاپ و استفاده بيشتر از آن به نکات زير توجه کنيد:
سه شنبه 10 اسفند ماه 1389
با خريداري شرکت PowerQuest توسط Symantec نرم افزار Partition Magic ارائه نسخه هاي جديد خود را متوقف کرد و اين نرم افزار قدرتمند به تدريج کنار رفت و نسخه اي از آن هم براي ويندوز ويستا ارائه نشد. با ارائه هاردهاي بالاتر از 80 گيگابايت و نياز به پارتيشن بندي هارد در ويندوز ويستا نياز به يک نرم افزار جديد احساس مي شود...
سه شنبه 10 اسفند ماه 1389
بهترين روش براي نگهداري نوت‌بوک مراجعه به سايت شرکت سازنده و يا دفترچه‌هاي راهنماي همراه دستگاه است ليکن به صورت کلي مي‌توان با رعايت نکات زير کارکرد و عمر دستگاه را افزايش داد و با لذت و اطمينان از اين ابزار پيشرفته استفاده کرد.
یکشنبه 8 اسفند ماه 1389
1- tablet pc يک کامپيوتر قابل حمل شبيه نوت بوک يا يک دستگاه لوح مانند است که داراي يک نمايشگر لمسي يا قلمي است که به کاربر خود اين امکان را ميدهد که به جاي موس و کيبرد با دستگاه توسط انگشت دست يا يک قلم مخصوص که Stylus نام دارد کار کند.
پنجشنبه 5 اسفند ماه 1389
با توجه به كاربرد زياد باطريهاي قابل شارژ در لوازم الكترونيكي كه مثل دوربين ، موبايل و لپ تاپ در اين مطلب قصد دارم تا اطلاعاتي در مورد روشهاي نگهداري اين باطري ها را ارائه دهم.
پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه 1389
کارکردن مناسب با لپ تاپ هم به سلامت و طول عمر لپ تاپ کمک مي کند و هم به سلامت شما. براي امنيت بيشتر خودتان و لپ تاپ اين 9 قدم را رعايت کنيد.
پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه 1389
راهنماي خريد کيف لپ تاپ، اطلاعاتي را در مورد آشنايي با کيف لپ تاپ به شما ارائه مي کند. افرادي که به طور حرفه اي از لپ تاپ همراه استفاده مي کنند، بايد ابتدا چه ويژگي ها و خصوصياتي را در هنگام خريد کيف لپ تاپ مدنظر قرار دهند.
سه شنبه 14 اردیبهشت ماه 1389
يک لپ تاپ جديد خريده ايد و از ديدن قابليت هاي آن ذوق زده و خوشحاليد. اما لطفاً قبل از دانلود تمام برنامه هايي که در دسترس داريد، چند دقيقه وقت بگذاريد و لپ تاپ خود را راه اندازي کنيد.
چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه 1389
به طور کلي اشتراک گذاري يعني قرار دادن داده ها در دسترس ديگران ، حالا اين داده ها ميتواند يک قطعه عکس يا يک فيلم يا يک نرم افزار باشد. يک نمونه بزرگ اشتراک گذاري همين اينترنت است که کاربران ميتوانند داده هاي خود را در اينترنت آپلود کنند يا بلعکس داده هاي ديگران را دانلود کنند.
یکشنبه 5 اردیبهشت ماه 1389
لپ تاپ هاي امروزي حتي از قدرتمندترين کامپيوترهاي ديروزي نيز قويتر هستند. البته سبکي و زيبايي آن ها را هم نبايد ناديده گرفت و به همين دلايل است که بسياري افراد ترجيج مي دهند به جاي استفاده از کامپيوتر از يک لپ تاپ استفاده کنند.
سه شنبه 31 فروردین ماه 1389
برنامه Partition Magic يكي از بهترين برنامه هاي پارتيشن بندي است که بنا به ادعاي سازندگانش برنامه استاندارد پارتيشن بندي محسوب ميشه. يه راست ميرم سر اصل موضوع: اصلا پارتيشن مجيک به چه درد ميخوره؟
یکشنبه 8 فروردین ماه 1389
لپ تاپ ها به سرعت جذابيت و افسون خود را هنگامي که شما بايد دائما به دنبال پريز برق براي شارژ کردنشان باشيد از دست مي دهند. چه بايد کرد تا باتري لپ تاپ حداکثر زمان ممکن برايتان شارژ نگه دارد؟
دوشنبه 3 اسفند ماه 1388
Hibernate يکي ار راههاي کم کردن انرژي لپ تاپ است. Standby يکي از حالت هاي خاموش کردن لپ تاپ است .
دوشنبه 3 اسفند ماه 1388
وقتي چيزي روي لپ تاپ شما مي ريزد چگونه آن را تميز مي کنيد؟کارکردن در هواپيما، اتومبيل يا قطار مي تواند براي سلامت و امنيت لپ تاپ خطرناک باشد. اگر ناگهان روي لپ تاپ ريخته شود چه مي کنيد؟
دوشنبه 3 اسفند ماه 1388
چگونه لپ تاپ خود را تميز کنيم؟
دوشنبه 3 اسفند ماه 1388
Sleepيکي از حالت هايي است که به کمک آن مي توان سطح مصرف انرژي در لپ تاپ را کم کرد.
دوشنبه 3 اسفند ماه 1388
چگونه دوام باتري لپ تاپ خود را افزايش دهيم؟ براي افراد حرفه اي که مداوم در سفرند يا دائماً در حال جابجايي از يک مکان به مکان ديگري هستند اطمينان از وضعيت باتري لپ تاپ بسيار اهميت دارد.
<12>